Price: 3.793.100₫
Original Price: 3.992.800₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 14x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25061111177331224 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 3831597 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm